Zapraszamy Was na czwartą edycję PASTRY CAMP - jedynego takiego szkolenia cukierniczego w Polsce!

Po setkach godzin przeprowadzonych dla Was szkoleń jedno jest pewne - to zawsze wspaniały czas i zawsze za krótki.

Dzięki połączeniu sił z Madhura Patisserie udało nam się zorganizować projekt, który na zawsze to zmieni.
W otoczeniu lasów i sadów, gdzieś na końcu świata - w niewielkiej miejscowości Sidzina (woj. małopolskie), znajduje się przepiękna, ogromna i świetnie wyposażona pracownia cukiernicza. Tuż obok powstał niewielki kompleks góralskich domków z drewnianymi baliami i jacuzzi ogrzewanymi drewnem, bajkowym widokiem, ogromnym paleniskiem. Znajdziecie tu ciszę, spokój i wszystko, czego potrzebujecie aby odetchnąć pełną piersią i nabrać dystansu do wszystkiego, co nas otacza.

W tak cudownych okolicznościach przyrody odbędzie się czwarta, prawie jubileuszowa, edycja Pastry Camp!

Jego podstawą będzie jak zawsze solidne, pełne wiedzy technologicznej i innowacyjnych rozwiązań szkolenie z deserów koncepcyjnych.

Po godzinach intensywnej pracy, wspólnie zrelaksujemy się przy ognisku, wskoczymy do gorącego jacuzzi, będziemy plotkować o wszystkim i wymieniać się doświadczeniami biznesowymi i życiowymi. To będzie nasz czas! Aby był on jeszcze bardziej owocny, do współpracy zaprosiliśmy trenerów rozwoju osobistego, którzy poprowadzą dla nas warsztat z szeroko pojętej podróży wgłąb siebie, swoich planów, marzeń, oczekiwań i skutecznych sposobów ich realizacji.

Znajdziesz się w gronie osób, które łączy pasja do dobrego smaku, zdobywania wiedzy, rozwoju i świetnego spędzania czasu. A to wszystko w luźnej, niczym nieskrępowanej atmosferze - bez zadęcia i konwenansów. To będzie wyjątkowe wydarzenie.

 

INFORMACJE:

TERMIN: 20-22 listopada 2022

MIEJSCE: Madhura Patisserie, 34-236 Sidzina

ZAKWATEROWANIE: Domki pod Halą Krupową;
Piękne, piętrowe, w pełni wyposażone drewniane domki.
Na parterze znajduje się elegancka łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia i salon. Na górze trzy sypialnie. Każdy domek przeznaczony jest dla 4-8 osób. Ze względu na komfort każdego uczestnika Pastry Camp postanowiliśmy, że każdy będzie miał do dyspozycji sypialnię tylko dla siebie. W związku z tym jeden domek przeznaczony będzie dla 3 osób. Wyjątkiem może być sytuacja, gdy na Pastry Camp wybierają się przyjaciółki i będą chciały spać w jednej sypialni z dwoma łóżkami. Wówczas ogólna liczba osób w domku może zostać zwiększona do 5-6 z zastrzeżeniem aby każdy miał w nim swoją prywatną przestrzeń - bo każdy z nas tego potrzebuje.

WYŻYWIENIE:
Zapewniamy pełne wyżywienie: śniadania na miejscu w domkach, obiad (wersja wege i tradycyjna) dostarczany na miejsce szkolenia, kolacje (ew. wszelkie niezbędne rzeczy na ognisko) na miejscu w domkach.
Każdy domek posiada w pełni wyposażoną kuchnię, w związku z czym jeżeli Uczestnik Pastry Camp jest na szczególnej diecie, może wziąć ze sobą niezbędne dla siebie produkty.

SZKOLENIE CUKIERNICZE:
Podczas szkolenia wykonamy 6 kompletnych, autorskich aplikacji deserów koncepcyjnych:

Skupimy się na procesach, zachodzących między poszczególnymi składnikami receptury, otworzymy głowy na inne, podejście do cukiernictwa. Szkolenie będzie miało w większości charakter masterclass tak, aby każdy z Uczestników mógł dokładnie zrozumieć technologię przygotowania deserów. Oczywiście będzie także czas na własne próby wykańczania, czy przygotowywania deserów. Szkolenie zakończy wspólna degustacja ciastek oraz wręczenie dyplomów.

POZOSTAŁE ATRAKCJE:
Aby był to wyjątkowy czas, po intensywnym szkoleniu w pracowni cukierniczej, zapraszamy na wspólny relaks przy ognisku, gorące kąpiele w jacuzzi w pięknych okolicznościach przyrody. To dla ciała.
A dla duszy przewidzieliśmy spotkanie z jedną z niezwykłych osób (trenerów rozwoju osobistego i naukowców) z Planety Soni - drużyny Soni Szramek-Karcz - doktor nauk humanistycznych, absolwentki Uniwersytetu d’Artois we Francji, autorki książki “Zaakceptuj siebie” oraz projektu naukowo-dydaktycznego Languages & Emotions. Jeden z Jej trenerów przeprowadzi nas przez intymną podróż w głąb siebie, w poszukiwaniu naszych emocji, potencjału i miłości.
To będzie magiczny czas pełen luźnych rozmów o wszystkim i o niczym, wymiany doświadczeń zawodowych i życiowych, bycia razem.

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ ZE SOBĄ:
• wygodnego stroju oraz butów do pracy podczas szkolenia
• stroju kąpielowego
• klapek
• może przydać się szlafrok, kocyk do ogniska, a także ciepła kurtka i buty gdyby zaskoczył nas śnieg :)
• dobrego nastroju i otwartej głowy

CENA:
Całkowity koszt Pastry Camp to 3900 zł
 

DODATKOWE INFORMACJE:

Dojazd na Pastry Camp na koszt własny.
Wszelkie dodatkowe informacje udzielane będą mailowo pod adresem: paniforemka@wp.pl
 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

1. Wyślij e-mail na adres paniforemka@wp.pl z pytaniem o wolne miejsce. W tytule maila wpisz 4. edycja Pastry Camp 2022.
2. Jeśli otrzymasz potwierdzenie, w ciagu 5 dni dokonaj wpłaty zaliczki 1400 zł i wyślij nam maila z informacją, że wpłata została dokonana.
3. Wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na liście uczestników.
4. W przypadku rezygnacji zaliczka 1400 zł jest bezzwrotna.
5. Pozostałą opłatę, tj. 2500 zł należy uiścić do 15 listopada 2022r.
6. W przypadkach losowych, wykluczających możliwość wzięcia udziału w Pastry Camp, zapisani uczestnicy powinni niezwłocznie przekazać taką informację mailowo pod adresem: paniforemka@wp.pl. W powyższej sytuacji dokonany zostanie zwrot 50% uiszczonych wpłat. Jeżeli rezygnacja z uczestnictwa nastąpi na 10 dni (i krócej) przed rozpoczęciem Pastry Camp, koszty nie zostaną zwrócone przez organizatora. Jeżeli Pastry Camp zostanie odwołany z tych samych przyczyn przez organizatora, każdy uczestnik otrzyma pełny zwrot kosztów.

7. Zaliczkę oraz pozostałą część opłaty należy wpłacić na poniższe dane:

Nr konta: 86 1050 1214 1000 0022 9726 9736

Odbiorca: Sylwia Grodzka-Haba, 41-400 Mysłowice, ul. Grunwaldzka 7

Tytuł przelewu: imię i nazwisko, Pastry Camp


Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków rezerwacji. Niniejsza oferta stanowi ofertę w rozumieniu art. 66 par.1 kodeksu cywilnego. W przypadku wpłaty przez uczestnika zaliczki uczestnik przyjmuje niniejsza ofertę i tym samym akceptuje wszelkie warunki niniejszej oferty.

Ramowy plan drugiej edycji Pastry Camp*:

1. NIEDZIELA, 20 listopada:
10.00-10.30: przyjazd do Madhura Patisserie
10.30 - 15.00: szkolenie cukiernicze
15.00-15.30: obiad
15.30-18.30: szkolenie cukiernicze
18.30-19.00: przyjazd do domków (domki oddalone są od pracowni cukierniczej o 4 km)
19.30 - ….: wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek i rozmowami do białego rana

2. PONIEDZIAŁEK, 21 listopada:
8.00-8.30: śniadanie
9.00-15.00: szkolenie cukiernicze
15.00-15.30: obiad
15.30-18.30: szkolenie cukiernicze
19.00-21.00: sesja rozwoju osobistego
21:00-...: gorące kąpiele w jacuzzi, relaks, czas wolny

3. WTOREK, 22 listopada:
9.00: pakowanie, wyjazd z domków, śniadanie w pracowni
10.00-13.00: szkolenie cukiernicze
13.00-13.30: obiad
14.00-15.30: wspólna degustacja ciastek, dyplomy
16.00-16.30: zakończenie Pastry Camp

*Podane godziny oraz rozkład atrakcji mają charakter orientacyjny i mogą ulec niewielkim zmianom czasowym.